Naturalny makijaż oczu

W trosce o delikatne okolice oczu oferujemy naturalne kosmetyki do makijażu przeznaczone do nawet najbardziej wymagającej skóry oraz najbardziej wrażliwych oczu. Kosmetyki nie powodujące uczuleń i alergii, są trwałe, nie rozmazują się, pozostają na swoim miejscu przez cały dzień. Posiadamy bezpieczne i łagodne tusze do rzęs, kredki do oczu, cienie do powiek, eyelinery, produkty do demakijażu. Produkty posiadają piękne, różnorodne kolory odpowiednie do różnych typów urody. Kosmetyki są przyjazne dla wegan, posiadają liczne certyfikaty: CCPB, NATURE, Vegan Ok oraz Nickel tested. 

 • Intensywnie czarna, naturalna mascara pogrubiająca, wyraźnie zwiększająca objętość rzęs. Precyzyjna, specjalnie stworzona szczoteczka dokładnie pokrywa nawet najkrótsze włoski. Tusz nie rozmazuje się, utrzymuje się na rzęsach przez cały dzień.
  44,99 zł
 • Naturalna mascara wyraźnie podkręcająca i wydłużająca rzęsy. W składzie produktu znajduje się woda kwiatowa z bambusa, która pomaga wzmacniać i regenerować rzęsy. Mascara posiada głęboki czarny kolor, a specjalnie wyprofilowana szczoteczka zapewnia wygodną aplikację.
  44,99 zł
 • Cień do powiek o głębokim czystym pigmencie, gwarantuje trwałość i intensywność koloru przez cały dzień. Produkt zapewnia wyraźne, perłowe i świetliste wykończenie. Duża różnorodność kolorów pozwala wybrać odcień idealny dla każdego. Testowany na zawartość niklu, z certyfikatem vegan ok oraz certyfikatem organicznym nadanym przez ccpb. Wybierz kolor poniżej.
  33,99 zł
 • Cień do powiek o głębokim czystym pigmencie, gwarantuje trwałość i intensywność koloru przez cały dzień. Produkt zapewnia wyraźne, matowe wykończenie. Duża różnorodność kolorów pozwala wybrać odcień idealny dla każdego. Testowane na zawartość niklu, z certyfikatem vegan ok oraz certyfikatem organicznym nadanym przez ccpb. Wybierz kolor poniżej.
  33,99 zł
 • Kredka przeznaczona do makijażu oczu i brwi, idealna do podkreślenia i wypełnienia niezbyt gęstych lub zniszczonych brwi. Wygodna szczoteczka pozwala idealnie rozprowadzić produkt, który utrzymuje się na brwiach przez cały dzień. Kredka może być również używana jako eyeliner.Wybierz kolor poniżej.
  26,99 zł
 • Miękka kredka do makijażu oczu, idealna do zaznaczenia linii wewnętrznej oka, może być używana jako eyeliner lub rozcierana jako cień na powierzchni oka. Produkt zawiera pielęgnujące oleje roślinne, idealnie nadaje się dla osób o bardzo wrażliwych oczach lub dla tych noszących soczewki kontaktowe. Wybierz kolor produktu poniżej.
  26,99 zł