Naturalne kosmetyki do makijażu PuroBio

Firma PuroBio to włoski producent naturalnych kosmetyków do makijażu. Firma powstała w 2014 roku i w niedługim czasie stała się marką rozpoznawalną w całej Europie. Produkty PuroBio są najwyższej jakości, posiadają liczne certyfikaty:CCPB, NATURE, Vegan Ok oraz Nickel tested. Składają się tylko i wyłącznie z naturalnych olei i wosków roślinnych, minerałów oraz naturalnych pigmentów - idealne dla nawet najbardziej wrażliwej, skłonnej do alergii skóry. Produkty są ekologiczne, pozbawione silikonów, parabenów, wazeliny, syntetycznych barwników i substancji zapachowych. W swojej ofercie firma posiada produkty do naturalnego makijażu oczu: kredki, cienie, tusze do rzęs, a także bogaty wybór naturalnych kosmetyków do makijażu i pielęgnacji ust. Możemy tu znaleźć konturówki i pomadki w kredce oraz kredki do podkreślania kształtu brwi. Wszystko dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Nie brakuje również podkładów i pudrów kompaktowych oraz lekkich kremów BB i bronzerów. Naturalne kosmetyki PuroBio to produkty, które idealnie sprawdzą się do lekkiego makijażu codziennego oraz tego bardziej mocnego na wieczór. Są doskonałe do każdego rodzaju cery, bez względu na wiek. Obok produktów do makijażu w ofercie znajdują się także naturalne pędzle ułatwiające wykonywanie makijażu oraz profesjonalne gąbki do nakładania podkładu.

  • Kredka przeznaczona do makijażu oczu i brwi, idealna do podkreślenia i wypełnienia niezbyt gęstych lub zniszczonych brwi. Wygodna szczoteczka pozwala idealnie rozprowadzić produkt, który utrzymuje się na brwiach przez cały dzień. Kredka może być również używana jako eyeliner.Wybierz kolor poniżej.
    26,99 zł
  • Miękka kredka do makijażu oczu, idealna do zaznaczenia linii wewnętrznej oka, może być używana jako eyeliner lub rozcierana jako cień na powierzchni oka. Produkt zawiera pielęgnujące oleje roślinne, idealnie nadaje się dla osób o bardzo wrażliwych oczach lub dla tych noszących soczewki kontaktowe. Wybierz kolor produktu poniżej.
    26,99 zł