Naturalne kosmetyki Yope

YOPE to zupełnie nowa marka na polskim rynku. W swojej ofercie firma YOPE ma przede wszystkim duży wybór mydeł do mycia rąk, mydeł kuchennych i różnego rodzaju preparatów do sprzątania łazienek, toalet czy kuchni. Kosmetyki firmy YOPE składają się przede wszystkim z roślinnych substancji konserwujących, myjących i zapachowych. Produkty pozbawione są sztucznych barwników, aromatów, detergentów, silikonów i sztucznych substancji spieniających. Są bezpieczne dla naszego zdrowia, nie powodują podrażnień dróg oddechowych i alergii skóry. Naturalne kosmetyki mają pięknie zaprojektowane, nowoczesne opakowania. Aż 92% składników w produktach YOPE ma pochodzenie naturalne lub o niskim stopniu przetworzenia.

  • Promocja

    Figowe mydło w płynie YOPE zawiera naturalny wyciąg z owoców figowca pomocny w walce z wolnymi rodnikami. Gliceryna roślinna sprawia, ze skóra staje się elastyczna i wygładzona. Zawartość witamin B i C regeneruje skórę dłoni i sprawia, że staje się ona miękka i nawilżona.
    18,99 zł 16,52 zł
  • Promocja

    Mydło w płynie wanilia i cynamon zawiera naturalny ekstrakt z wanilii, dzięki czemu posiada właściwości odmładzające i przeciwzapalne. Drugi składnik to kora cynamonowa, która działa bakteriobójczo  i zapobiega działaniu wolnych rodników na skórę, poprzez co spowalnia procesy starzeniowe skóry.
    18,99 zł 16,52 zł