Naturalne dezodoranty

Używanie dezodorantu jest stałym elementem w naszej codziennej pielęgnacji. Regularne stosowanie naturalnego dezodorantu pozwoli nam czuć się świeżo i pewnie w każdej sytuacji nawet tej najbardziej stresującej. Nasze naturalne dezodoranty są bardzo delikatne dla skóry, pozwalają jej oddychać, jednocześnie chroniąc przed potem i nieprzyjemnym zapachem. Produkty delikatnie pielęgnują skórę, nie powodują podrażnień i alergii. Nasze ekologiczne dezodoranty zapewniają uczucie czystej i zadbanej skóry przez cały dzień. Produkty te są tak delikatne, że mogą być stosowane przy każdym typie skóry, nawet przy tej najbardziej wrażliwej i delikatnej, skłonnej do podrażnień i alergii. Produkty chronią i pielęgnują skórę przez cały dzień.

  • Deo natural naturalny dezodorant Make me bio przeznaczony do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju skóry nawet tej bardzo wrażliwej, skłonnej do podrażnień. Delikatny kosmetyk nie tylko zapewnia świeżość przez cały dzień, ale także łagodnie pielęgnuje naszą skórę.
    33,99 zł
  • Dezodorant ałun w sztyfcie przeznaczony do pielęgnacji nawet najbardziej wrażliwej skóry. Dezodorant posiada właściwości antybakteryjne i bakteriobójcze, skutecznie chroni skórę przed potem i nieprzyjemnym zapachem. Nie pozostawia śladów, może być stosowany bezpośrednio po depilacji. Dodatkowo produkt pomaga łagodzić podrażnienia skóry, przyspiesza...
    22,99 zł