Naturalne dezodoranty

Używanie dezodorantu jest stałym elementem codziennej pielęgnacji naszej skóry. Czy prowadzimy aktywny tryb życia czy też nie regularne stosowanie naturalnego dezodorantu pozwoli nam czuć się świeżo i pewnie w każdej sytuacji, nawet tej najbardziej stresującej. Nasze naturalne dezodoranty są bardzo delikatne dla skóry, pozwalają jej oddychać, jednocześnie chroniąc przed potem i nieprzyjemnym zapachem. Produkty delikatnie pielęgnują skórę, nie powodują podrażnień i alergii. Nasze ekologiczne dezodoranty zapewniają uczucie czystej i zadbanej skóry przez cały dzień. Zawierają tylko naturalne składniki, są pozbawione szkodliwego niklu oraz przesuszającego skórę alkoholu. Są bogate w naturalne olejki eteryczne, pielęgnujące oleje roślinne oraz łagodzący aloes i alantoinę. Produkty te są tak delikatne, że mogą być stosowane przy każdym typie skóry, nawet przy tej najbardziej wrażliwej i delikatnej, skłonnej do podrażnień i alergii. Produkty chronią i pielęgnują skórę przez cały dzień.

 • 0 Recenzje
  Naturalny dezodorant kwiatowy Sylveco to bardziej bezpieczna alternatywa dla standardowych antyperspirantów. W przeciwieństwie do nich nie zawiera szkodliwej soli aluminium oraz drażniącego i wysuszającego naszą skórę alkoholu.
  25,99 zł
 • 0 Recenzje
  Naturalny dezodorant ziołowy Sylveco przeznaczony do codziennej ochrony skóry przed potem i nieprzyjemnym zapachem. Kosmetyk jest bardzo łagodny, może być używany nawet przez osoby o bardzo wrażliwej i delikatnej skórze, także do skóry skłonnej do alergii.
  25,99 zł
 • 3 Recenzje
  Deo natural naturalny dezodorant Make me bio przeznaczony do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju skóry nawet tej bardzo wrażliwej, skłonnej do podrażnień. Delikatny kosmetyk nie tylko zapewnia świeżość przez cały dzień, ale także łagodnie pielęgnuje naszą skórę.
  33,99 zł
 • 0 Recenzje
  Dezodorant ałun w sztyfcie przeznaczony do pielęgnacji nawet najbardziej wrażliwej skóry. Dezodorant posiada właściwości antybakteryjne i bakteriobójcze, skutecznie chroni skórę przed potem i nieprzyjemnym zapachem. Nie pozostawia śladów, może być stosowany bezpośrednio po depilacji. Dodatkowo produkt pomaga łagodzić podrażnienia skóry, przyspiesza...
  22,99 zł