Naturalne dezodoranty

Każdy chciałby czuć się świeżo przez cały dzień, nie tracąc pewności siebie przez pot i nieprzyjemny zapach. Aby mieć pewność, że dobrze zabezpieczyliśmy swoje ciało przed poceniem warto zastosować naturalne dezodoranty do ciała. Nasze produkty zapobiegają rozwojowi bakterii poprzez co zapewniają 24h ochronę przed nieprzyjemnym zapachem. Ekologiczne dezodoranty delikatnie pielęgnują nawet najbardziej wrażliwą skórę, zapewniają uczucie czystej i świeżej skóry przez cały dzień. Nie powodują alergii, podrażnień, a zawarte w nich składniki roślinne przyspieszają regeneracje drobnych uszkodzeń i podrażnień oraz delikatnie nawilżają. Oferowane produkty nie zawierają szkodliwego aluminium oraz wysuszającego skórę alkoholu, oparte są tylko na składnikach bezpiecznych dla naszego zdrowia. Kosmetyki pozbawione są SLS-ów, parabenów, sztucznych substancji zapachowych i barwników. Szeroki wachlarz dostępnych zapachów pozwoli wybrać produkt idealny dla każdego.

 • 0 Recenzje
  Naturalny dezodorant kwiatowy Sylveco to bardziej bezpieczna alternatywa dla standardowych antyperspirantów. W przeciwieństwie do nich nie zawiera szkodliwej soli aluminium oraz drażniącego i wysuszającego naszą skórę alkoholu.
  25,99 zł
 • 0 Recenzje
  Naturalny dezodorant ziołowy Sylveco przeznaczony do codziennej ochrony skóry przed potem i nieprzyjemnym zapachem. Kosmetyk jest bardzo łagodny, może być używany nawet przez osoby o bardzo wrażliwej i delikatnej skórze, także do skóry skłonnej do alergii.
  25,99 zł
 • 3 Recenzje
  Deo natural naturalny dezodorant Make me bio przeznaczony do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju skóry nawet tej bardzo wrażliwej, skłonnej do podrażnień. Delikatny kosmetyk nie tylko zapewnia świeżość przez cały dzień, ale także łagodnie pielęgnuje naszą skórę.
  33,99 zł
 • 0 Recenzje
  Dezodorant ałun w sztyfcie przeznaczony do pielęgnacji nawet najbardziej wrażliwej skóry. Dezodorant posiada właściwości antybakteryjne i bakteriobójcze, skutecznie chroni skórę przed potem i nieprzyjemnym zapachem. Nie pozostawia śladów, może być stosowany bezpośrednio po depilacji. Dodatkowo produkt pomaga łagodzić podrażnienia skóry, przyspiesza...
  22,99 zł