Naturalne henny do włosów

Oferujemy naturalne, ekologiczne henny przeznaczone do trwałej koloryzacji włosów. Produkty w 100% naturalne, pozbawione syntetycznych substancji barwiących i zapachowych, konserwantów oraz innych sztucznych dodatków. Naturalne henny do włosów stworzone zostały na bazie specjalnie dobranych mieszanek ziół i roślin indyjskich znanych i cenionych za swoje niezwykłe właściwości barwiące i pielęgnacyjne. Ekologiczne henny do włosów nie tylko trwale koloryzują włosy, ale także poprawiają ich wygląd i kondycję oraz zwiększa objętość. Produkt pomaga w walce z łupieżem i różnego rodzaju problemami skórnymi. W przeciwieństwie do zwykłej farby naturalna henna nie przesusza włosów, nie powoduje ich osłabienia, a uzyskany kolor jest o wiele bardziej naturalny niż ten otrzymywany przy koloryzacji zwykłą farbą. Dobroczynne wyciągi roślinne wyraźnie wzmacniają włosy, przyspieszają ich wzrost, sprawiają, że stają się miękkie i niezwykle błyszczące. Produkt bardzo długo utrzymuje się na włosach, nie spłukuje się i blaknie. W ofercie posiadamy szeroki wybór różnych kolorów od odcieni ciepłych takich jak: czerwień lub karmelowy brąz po ciemne brązy w chłodnej tonacji. Każdy znajdzie kolor odpowiedni dla siebie.

 • 0 Recenzje
  Bio henna gorzka czekolada Orientana przeznaczona do trwałej koloryzacji włosów. Henna pozwala uzyskać kolor ciemnego, intensywnego brązu o chłodnej tonacji. Produkt jest w 100% naturalny.
  23,99 zł
 • 0 Recenzje
  Bio henna karmelowy brąz Orientana przeznaczona do trwałej koloryzacji włosów. Henna pozwala uzyskać kolor włosów od jasnego do ciemnego brązu o ciepłym, złotawym odcieniu.
  23,99 zł
 • 0 Recenzje
  Bio henna mahoniowa czerwień Orientana przeznaczona do trwałej koloryzacji włosów. Po nałożeniu henny na włosy jasne uzyskany kolor to intensywna czerwień, przy włosach ciemnych otrzymujemy kolor mahoniowy.
  23,99 zł
 • 0 Recenzje
  Bio henna orzech laskowy do włosów Orientana przeznaczona do trwałej koloryzacji włosów. Farba jest w 100% naturalna, stworzona na bazie roślin, nie tylko trwale koloryzuje włosy, ale także dogłębnie je odżywia i pielęgnuje.
  23,99 zł