Naturalne produkty do higieny jamy ustnej

Odpowiednia pielęgnacja to niezwykle skuteczny sposób, aby cieszyć się pięknym uśmiechem, zdrowymi dziąsłami i świeżym oddechem. Warto zadbać o odpowiednią higienę jamy ustnej, aby przeciwdziałać próchnicy i powstawaniu kamienia nazębnego. Nasze naturalne pasty do zębów pozbawione fluoru i innych niepotrzebnych szkodliwych składników sprawdzą się do tego idealnie. Nie tylko czyszczą zęby, ale także przeciwdziałają rozwojowi próchnicy, podrażnieniom dziąseł oraz delikatnie wybielają.  Pasty łagodnie pielęgnują zęby i dziąsła, pozwalają zachować świeżość w jamie ustnej przez bardzo długi czas. Do wyboru mamy: naturalne pasty wybielające, naturalne pasty intensywnie odświeżające, przeciwdziałające próchnicy i krwawieniu dziąseł. Produkty zawierają tylko naturalne składniki, przyjazne dla naszego zdrowia, a ich ciekawe smaki sprawią, że ich stosowanie będzie niezwykłą przyjemnością. Dodatkowo w naszej ofercie znajdują się naturalne płyny do płukania jamy ustnej, które długotrwale odświeżają oddech, przeciwdziałają rozwojowi bakterii oraz powstawaniu próchnicy. Wszystkie produkty oparte są na naturalnych ekstraktach i wyciągach roślinnych, olejkach eterycznych. Mają bardzo przyjazne składy, są nie testowane na zwierzętach, a w ich składzie nie znajdziemy parabenów, sztucznych składników zapachowych, barwników i SLS-ów.

 • 0 Recenzje
  Naturalna pasta do zębów przeznaczona do codziennej pielęgnacji jamy ustnej u dorosłych oraz u dzieci. Produkt nie zawiera w swoim składzie szkodliwego fluoru, posiada dużą ilość naturalnych ekstraktów i wyciągów roślinnych.
  15,49 zł
 • 0 Recenzje
  Naturalny płyn przeznaczony do codziennej pielęgnacji jamy ustnej. Płyn posiada ziołowe ekstrakty z szałwii, mięty, rozmarynu i goździków. Produkt dokładnie oczyszcza jamę ustną, mocno odświeża, przeciwdziała powstawaniu osadu na zębach.
  18,99 zł
 • 0 Recenzje
  Miętowy proszek do mycia zębów Babuszka Agafia przeznaczony do codziennej higieny jamy ustnej. Naturalny produkt posiada działanie lekko wybielające.
  13,98 zł
 • 0 Recenzje
  Solna pasta do zębów Babuszka Agafia delikatnie oczyszcza, zapobiega powstawaniu mikropęknięć, przeciwdziała paradontozie. Produkt łagodzi stany zapalne, działa antyseptycznie i bakteriobójczo.
  12,99 zł
 • 0 Recenzje
  Cedrowa pasta do zębów Babuszka Agafia delikatnie pielęgnuje jamę ustną, przywracając zębom naturalny blask. Pasta łagodzi wszelkiego rodzaju podrażnienia, intensywnie odświeża i zapobiega rozwojowi próchnicy.
  12,99 zł
 • 0 Recenzje
  Borówkowa pasta do zębów Babuszka Agafia dzięki zawartości naturalnych składników delikatnie oczyszcza i pielęgnuje jamę ustną, przeciwdziałając powstawaniu próchnicy i kamienia nazębnego.
  12,99 zł
 • 0 Recenzje
  Syberyjska pasta do zębów Babuszka Agafia dokładnie czyści i delikatnie wybiela zęby. Pasta wzmacnia szkliwo, zapobiega powstawaniu próchnicy, łagodzi różnego rodzaju podrażnienia.
  12,99 zł
 • 0 Recenzje
  Witaminowa pasta do zębów Babuszka Agafia dokładnie czyści i pielęgnuje zarówno zęby jak i dziąsła. Produkt łagodzi podrażnienia, wzmacnia dziąsła, przeciwdziała ich krwawieniu.
  12,99 zł