Naturalne hydrolaty

Naturalne hydrolaty czyli inaczej wody kwiatowe lub wody roślinne to bardzo delikatne produkty o pH zbliżonym do pH naszej skóry. Hydrolaty z powodzeniem mogą nam zastąpić tonik, ich działanie jest równie skuteczne.  Można je rozcieńczać z wodą lub stosować jako półprodukt do przygotowywania własnych kosmetyków w domu. Produkt ten ma właściwości nawilżające i odżywcze. Doskonale pielęgnuje skórę, nadaje jej blask i przywraca równowagę. Naturalne hydrolaty świetnie odświeżają skórę, łagodzą podrażnienia i zaczerwienienia. Te w sprayu mogą być stosowane kilka razy dziennie, nawet na makijaż. Bardzo dobrze sprawdzą się w upalne dni lub w pomieszczeniach z klimatyzacją jako mgiełki do nawilżania skóry. Hydrolaty doskonale nadają się jako dodatek do maseczek glinkowych. Można ich używać zamiast wody lub mieszając w proporcjach 1:1 z wodą.

 • Naturalny hydrolat makowy przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry normalnej i wrażliwej. Hydrolat makowy to woda kwiatowa powstająca w procesie destylacji kwiatów maków i oddzielenia od niej olejków eterycznych.
  32,99 zł
 • Naturalny hydrolat lawendowy to woda kwiatowa powstająca w wyniku destylacji kwiatów lawendy. W procesie tym powstaje woda lawendowa oraz olejek eteryczny. Hydrolat lawendowy to produkt przeznaczony do codziennej pielęgnacji każdego typu skóry, nawet tej najbardziej wrażliwej i delikatnej.
  29,99 zł
 • Naturalny hydrolat jaśminowy to woda kwiatowa przeznaczona do codziennej pielęgnacji skóry bardzo wrażliwej, suchej i skłonnej do alergii. Naturalny hydrolat jaśminowy intensywnie odżywia i nawilża skórę, wyraźnie łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia skóry.
  29,99 zł
 • Naturalny hydrolat oczarowy jest wytwarzany z liści lub kory drzewa oczarowego w wyniku ich destylacji z parą wodną. Produkt idealnie sprawdzi się do odświeżania skóry, łagodnie zwęża rozszerzone pory, intensywnie nawilża i odżywia skórę.
  17,99 zł
 • Promocja

  Hydrolat z róży działa odżywczo i tonizująco na skórę. Produkt przeznaczony jest do pielęgnacji każdego rodzaju skóry, wyraźnie ją rozjaśnia i wygładza. Hydrolat głęboko oczyszcza,  zmniejsza zmiany trądzikowe, sprawia, że skóra staje się bardziej elastyczna. Dodatkowo łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia skóry.
  16,99 zł 14,99 zł