Naturalne hydrolaty

Naturalne hydrolaty czyli inaczej wody kwiatowe lub wody roślinne to bardzo delikatne produkty o pH zbliżonym do pH naszej skóry. Hydrolaty z powodzeniem mogą nam zastąpić tonik, ich działanie jest równie skuteczne.  Można je rozcieńczać z wodą lub stosować jako półprodukt do przygotowywania własnych kosmetyków w domu. Naturalne hydrolaty posiadają właściwości nawilżające i odżywcze. Doskonale pielęgnują skórę, nadają jej blask i przywracają równowagę. Naturalne hydrolaty świetnie odświeżają skórę, łagodzą podrażnienia i zaczerwienienia, koją i łagodza zmiany trądzikowe. Te w sprayu mogą być stosowane kilka razy dziennie, nawet bezpośrednio na makijaż. Bardzo dobrze sprawdzą się w upalne dni lub w pomieszczeniach z klimatyzacją jako mgiełki do nawilżania skóry. Hydrolaty doskonale nadają się jako dodatek do maseczek glinkowych. Można ich używać zamiast wody lub mieszając w proporcjach 1:1 z wodą. W naszej ofercie posiadamy bogaty wybór hydrolatów do różnych typów skóry: makowy, lawendowy, hydrolat z czystka, woda różana, hydrolat jaśminowy lub hydrolat oczarowy.

 • 3 Recenzje
  Woda lawendowa Make Me Bio przeznaczona do codziennej pielęgnacji każdego typu skóry. Szczególnie polecana do cery trądzikowej, tłustej i mieszanej. Działa tonizująco, wspaniale przygotowuje skórę do późniejszych zabiegów pielęgnacyjnych.
  19,99 zł
 • 3 Recenzje
  Woda z czystka Make me bio przeznaczona do codziennej pielęgnacji skóry zanieczyszczonej, skłonnej do wyprysków. Polecana do cery tłustej lub mieszanej.
  19,99 zł
 • 0 Recenzje
  Hydrolat makowy Cztery Szpaki przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry normalnej i wrażliwej. Hydrolat makowy to woda kwiatowa powstająca w procesie destylacji kwiatów maków i oddzielenia od niej olejków eterycznych.
  32,99 zł
 • 0 Recenzje
  Hydrolat lawendowy Cztery Szpaki to woda kwiatowa powstająca w wyniku destylacji kwiatów lawendy. W procesie tym powstaje woda lawendowa oraz olejek eteryczny. Hydrolat lawendowy to produkt przeznaczony do codziennej pielęgnacji każdego typu skóry, nawet tej najbardziej wrażliwej i delikatnej.
  29,99 zł
 • 0 Recenzje
  Hydrolat jaśminowy Cztery Szpaki to woda kwiatowa przeznaczona do codziennej pielęgnacji skóry bardzo wrażliwej, suchej i skłonnej do alergii. Naturalny hydrolat jaśminowy intensywnie odżywia i nawilża skórę, wyraźnie łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia skóry.
  29,99 zł
 • 0 Recenzje
  Hydrolat oczarowy Fitomed jest wytwarzany z liści lub kory drzewa oczarowego w wyniku ich destylacji z parą wodną. Produkt idealnie sprawdzi się do odświeżania skóry, łagodnie zwęża rozszerzone pory, intensywnie nawilża i odżywia skórę.
  17,99 zł
 • Promocja

  5 Recenzje
  Woda różana Make Me Bio działa odżywczo i tonizująco na skórę. Produkt przeznaczony jest do pielęgnacji każdego rodzaju skóry, wyraźnie ją rozjaśnia i wygładza.
  14,99 zł