Your browser is out of date!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Try Firefox or Chrome!

L’Oreal Infallible: postaw na trwałość makijażu!

L’Oreal od ponad stu lat jest liderem branży beauty i dostarcza konsumentom na całym świecie innowacyjnych kosmetyków – wysokiej jakości, zaawansowanych technologicznie, bezpiecznych oraz skutecznych. Tym sposobem, wiele linii produktowych, uznawanych jest za kultowe i – mimo upływu lat – wciąż należą do najbardziej popularnych. Francuska marka na polskim rynku zadebiutowała w 1992 roku. Od samego początku swoją działalność opiera na przesłaniu „piękno dla wszystkich, piękno dla każdego”, przy jednoczesnym zrozumieniu, że nie ma jednego kanonu piękna, a ma ono różne oblicza.

L’Oreal: każda kobieta zasługuje na to, by być piękna

L’Oreal oferuje doskonałą jakość, w rozsądnej i atrakcyjnej cenie. Dzięki temu kosmetyki marki Loreal nie tracą na popularności, a koncern utrzymuje się w światowej czołówce. Błyskawicznie reaguje na trendy i tworzy je – każdorazowo biorąc pod uwagę indywidualizm i różnorodne potrzeby oraz oczekiwania kobiet.

Kultową serią bez wątpienia jest L’Oreal Colorista, czyli kremy koloryzujące bazujące na niepowtarzalnych formułach. Wszak, należy podkreślić, że gigant swoją historię, rozpoczął właśnie dzięki farbom do włosów.

Największą część portfolio stanowią natomiast kosmetyki do makijażu, z których zresztą słynie francuska marka. Podkłady True Match to prawdziwy rynkowy bestseller, podobnie jak maskara Volume Milion Lashes – odkryjesz je na stronie https://horex.pl/l_oreal.html.

L’Oreal stworzyć setki kultowych produktów i linii kosmetycznych, które pozwalają kobietom w profesjonalny sposób zadbać o swoją skórę i włosy, ale też wykonać nieskazitelny makijaż, który idealnie podkreśli kobiece piękno.

L’Oreal Infaillible – odkryj nową jakość makijażu

L’Oreal Infaillible jest jedną z najbardziej znanych kolekcji kosmetycznych brandu. Zasilają ją produkty makijażowe do twarzy, oczu i ust, a ich wspólnym mianownikiem jest długotrwały efekt, co daje gwarancję nieskazitelnego make-upu, bez konieczności poprawek.

Najbardziej znane są podkłady Infaillible 24H Matte, które doskonale kryją i maskują wszelkie niedoskonałości – przebarwienia, zaczerwienienia czy wypryski. Co ważne, podkład jednocześnie ma lekką formułę i nie wysusza skóry. Do tego jest odporny na ścieranie, pozostawia naturalne, satynowe wykończenie.

Rynkowym bestsellerem stała się również seria L’Oreal Infaillible 32H Fresh Wear, czyli podkłady o przedłużonej trwałości z dodatkowym efektem rozświetlenia. Jego formuła pozwala cieszyć się idealnym make-upem aż do 32 godzin! Skóra przez ten czas wygląda naturalnie, świeżo i promiennie, bowiem formuła kosmetyku pozwala jej oddychać, jest odporna na zmianę koloru oraz na ścieranie.

Z doskonałej jakości słyną również korektory Infaillible More Than Concealer, które korygują niedoskonałości, ale sprawdzą się również w przypadku konturowania twarzy. Korektor doskonale maskuje mankamenty urody, kamufluje sińce pod oczami, a przy tym nie pozostawia smug i nie wysusza skóry. Formuła z wysoką zawartością pigmentów zapewnia pełne krycie nawet do 24 godzin!

W innowacyjnej serii L’Oreal można odnaleźć również pudry, np. 24H Fresh Wear – podkład w  pudrze wzbogacony o ultralekkie pigmenty, które doskonale stapiają się ze skórą i pozostawiają na niej matowe wykończenie.

Znakomitymi recenzjami cieszy się również nowość – Infaillible Magic Loose Powder, który ma transparentny odcień, a dodatek niebieskich pigmentów odpowiedzialny jest za rozpraszanie światła, co powoduje, że skóra wygląda promiennie i świeżo przez długie godziny!

L’Oreal nieustannie zachwyca nowymi, coraz bardziej doskonałymi formułami swoich kosmetyków, które pozwalają wykonać perfekcyjny makijaż na każdą okazję. Jeśli poszukujesz więc doskonałej jakości, w przystępnej cenie, koniecznie odkryj potencjał kolekcji  Infaillible.