Naturalne środki do czyszczenia łazienek i toalet

Wcale nie musisz stosować bardzo silnych i drażniących środków, aby zachować czystość i higienę w łazience i toalecie. Wystarczy zastosować naturalne i ekologiczne środki czyszczące, które są bezpieczne zarówno dla naszego zdrowia jak i dla środowiska. Produkty te dokładnie usuwają brud z różnych rodzajów powierzchni w naszej łazience, nadają się do czyszczenia płytek i urządzeń sanitarnych. Nasze naturalne środki do czyszczenia łazienki i toalety skutecznie usuwają nagromadzony osad, ślady wody czy kamień. Produkty nie powodują powstawania smug, świetnie sprawdzą się w każdej łazience. Wszystkie środki są biodegradowalne, przez co nie niszczą środowiska. Produkty pozbawione są chloru, wybielaczy optycznych i innych drażniących substancji. Nie podrażniają dróg oddechowych i są bezpieczne dla skóry. Mogą być stosowane przez alergików.

 • 0 Recenzje
  Płyn do czyszczenia trudnych zabrudzeń ONLYECO to środek o specjalnej formule, stworzony do zadań specjalnych. Skutecznie usuwa zabrudzenia z tapicerek, dywanów oraz wszelkich gładkich powierzchni.
  24,99 zł
 • 0 Recenzje
  Żel do toalet ONLYECO to naturalny środek przeznaczony do czyszczenia powierzchni ceramicznych. Bardzo skutecznie usuwa, brud, kamień oraz osad i zapobiega ponownym zabrudzeniom.
  14,99 zł
 • 0 Recenzje
  Płyn do podłóg ONLYECO przeznaczony do czyszczenia powierzchni wykonanych z ceramiki, drewna lub tworzyw sztucznych. Zawiera naturalną biosurfaktynę z rzepaku, która posiada silne właściwości czyszczące.
  19,99 zł
 • 0 Recenzje
  Żel do mycia toalet dokładnie usuwa bakterie i szkodliwe mikroorganizmy. Wygodne opakowanie zapewnia precyzyjną aplikację, produkt dokładnie czyści nawet trudno dostępne miejsca. Żel jest bezpieczny zarówno dla naszego zdrowia jak i dla otoczenia, jest w 100% biodegradowalny. Usuwa nieprzyjemne zapachy, osad i kamień, pozostawiając piękny połysk.
  13,99 zł
 • 0 Recenzje
  Żel do mycia wszystkich rodzajów podłóg doskonale usuwa zabrudzenia z czyszczonych powierzchni, pozostawia podłogi czyste i lśniące. Naturalny olejek eteryczny z drzewa sandałowego pozostawia piękny, subtelny zapach. Produkt jest bardzo delikatny i bezpieczny dla naszego zdrowia, nie zawiera substancji drażniących. Żel jest w 100% biodegradowalny,...
  19,99 zł
 • 0 Recenzje
  Naturalny płyn do mycia szyb i luster YOPE świetnie sprawdzi się do czyszczenia wszelkich powierzchni szklanych np. blatów lub półek. Dokładnie usuwa brud z czyszczonych powierzchni.
  13,99 zł
 • 0 Recenzje
  Zielona herbata naturalny płyn uniwersalny YOPE doskonale usuwa zabrudzenia z każdego rodzaju powierzchni zmywalnych: ceramicznych, emaliowanych, wykonanych ze stali nierdzewnej lub tworzyw sztucznych.
  13,99 zł
 • 0 Recenzje
  Bambusowy płyn do czyszczenia łazienki YOPE skutecznie usuwa wszelkie zanieczyszczenia, powstałe na urządzeniach sanitarnych, armaturze czy ceramice łazienkowej.
  13,67 zł
 • 0 Recenzje
  Francuska lawenda naturalny płyn uniwersalny YOPE doskonale usuwa zabrudzenia z każdego rodzaju powierzchni zmywalny: ceramicznych, emaliowanych, wykonanych ze stali nierdzewnej lub tworzyw sztucznych.
  13,99 zł
 • 0 Recenzje
  Francuska lawenda naturalny płyn do czyszczenia łazienki YOPE skutecznie usuwa zanieczyszczenia powstałe na urządzeniach sanitarnych, armaturze czy ceramice łazienkowej.
  13,99 zł