Naturalny makijaż oczu

W trosce o delikatne okolice oczu oferujemy naturalne kosmetyki do makijażu przeznaczone do nawet najbardziej wymagającej skóry oraz najbardziej wrażliwych oczu. Ekologiczne kosmetyki do makijażu nie powodujące uczuleń i alergii, są trwałe, nie rozmazują się, pozostają na swoim miejscu przez cały dzień. Posiadamy bezpieczne i łagodne, naturalne tusze do rzęs, naturalne kredki do oczu, ekologiczne cienie do powiek, eyelinery, naturalne produkty do demakijażu. Produkty posiadają piękne, różnorodne kolory odpowiednie do różnych typów urody. Kosmetyki organiczneprzyjazne dla wegan, posiadają liczne certyfikaty: CCPB, NATURE, Vegan Ok oraz Nickel tested. 

 • Intensywnie czarna, naturalna mascara pogrubiająca, wyraźnie zwiększająca objętość rzęs. Precyzyjna, specjalnie stworzona szczoteczka dokładnie pokrywa nawet najkrótsze włoski. Tusz nie rozmazuje się, utrzymuje się na rzęsach przez cały dzień.
  44,99 zł
 • Naturalna mascara wyraźnie podkręcająca i wydłużająca rzęsy. W składzie produktu znajduje się woda kwiatowa z bambusa, która pomaga wzmacniać i regenerować rzęsy. Mascara posiada głęboki czarny kolor, a specjalnie wyprofilowana szczoteczka zapewnia wygodną aplikację i możliwość pomalowania nawet najkrótszych włosków.
  44,99 zł
 • Cień do powiek o głębokim czystym pigmencie, gwarantuje trwałość i intensywność koloru przez cały dzień. Produkt zapewnia wyraźne, perłowe i świetliste wykończenie. Cień bardzo dobrze się rozprowadza, nie ściera się i nie osypuje, pozostaje na skórze przez bardzo długi czas. Duża różnorodność kolorów pozwala wybrać odcień idealny dla każdego.
  33,99 zł
 • Cień do powiek o głębokim czystym pigmencie, gwarantuje trwałość i intensywność koloru przez cały dzień. Produkt zapewnia wyraźne, matowe wykończenie. Duża różnorodność kolorów pozwala wybrać odcień idealny dla każdego. Najlepsze efekty otrzymamy aplikując cień za pomocą lekko wilgotnego pędzla.
  33,99 zł
 • Kredka przeznaczona do makijażu oczu i brwi, idealna do podkreślenia i wypełnienia niezbyt gęstych lub zniszczonych brwi. Wygodna szczoteczka pozwala idealnie rozprowadzić produkt, który utrzymuje się na brwiach przez cały dzień.W ofercie mamy dostepnę trzy kolory kredek, idealne do każdego typu urody.
  26,99 zł
 • Miękka kredka do makijażu oczu, idealna do zaznaczenia linii wewnętrznej oka, może być używana jako eyeliner lub rozcierana jako cień na powierzchni oka. Naturalna kredka jest bardzo wygodna w użyciu, jej konsystencja sprawia, że łatwo się rozprowadza i można nią wykonać bardzo precyzyjny makijaż.
  26,99 zł