Naturalny makijaż oczu

W trosce o delikatne okolice oczu oferujemy naturalne kosmetyki do makijażu przeznaczone do nawet najbardziej wymagającej skóry oraz najbardziej wrażliwych oczu. Ekologiczne kosmetyki do makijażu nie powodujące uczuleń i alergii, są trwałe, nie rozmazują się, pozostają na swoim miejscu przez cały dzień. Posiadamy bezpieczne i łagodne, naturalne tusze do rzęs, naturalne kredki do oczu, ekologiczne cienie do powiek, eyelinery, naturalne produkty do demakijażu. Produkty posiadają piękne, różnorodne kolory odpowiednie do różnych typów urody. Kosmetyki organiczneprzyjazne dla wegan, posiadają liczne certyfikaty: CCPB, NATURE, Vegan Ok oraz Nickel tested. 

 • Mascara pogrubiająca PuroBio wyraźnie zwiększająca objętość rzęs. Precyzyjna, specjalnie stworzona szczoteczka dokładnie pokrywa nawet najkrótsze włoski. Tusz nie rozmazuje się, utrzymuje się na rzęsach przez cały dzień.
  44,99 zł
 • Mascara wydłużająco - podkręcająca PuroBio posiada głęboki czarny kolor, a specjalnie wyprofilowana szczoteczka zapewnia wygodną aplikację i możliwość pomalowania nawet najkrótszych włosków.W składzie produktu znajduje się woda kwiatowa z bambusa, która pomaga wzmacniać i regenerować rzęsy.
  44,99 zł
 • Cień pojedynczy perłowy PuroBio o głębokim czystym pigmencie, gwarantuje trwałość i intensywność koloru przez cały dzień. Produkt zapewnia wyraźne, perłowe i świetliste wykończenie. Cień bardzo dobrze się rozprowadza, nie ściera się i nie osypuje, pozostaje na skórze przez bardzo długi czas.
  33,99 zł
 • Cień pojedynczy matowy PuroBio o głębokim, czystym pigmencie, gwarantuje trwałość i intensywność koloru przez cały dzień. Produkt zapewnia wyraźne, matowe wykończenie.
  33,99 zł
 • Kredka do oczu i brwi PuroBio KAYAL, idealna do podkreślenia i wypełnienia niezbyt gęstych lub zniszczonych brwi. Wygodna szczoteczka pozwala idealnie rozprowadzić produkt, który utrzymuje się na brwiach przez cały dzień. W ofercie mamy dostępne trzy kolory kredek, idealne do każdego typu urody.
  26,99 zł
 • Kredka do oczu PuroBio KAYAL idealna do zaznaczenia linii wewnętrznej oka, może być używana jako eyeliner lub rozcierana jako cień na powierzchni oka. Naturalna kredka jest bardzo wygodna w użyciu, jej konsystencja sprawia, że łatwo się rozprowadza i można nią wykonać bardzo precyzyjny makijaż.
  26,99 zł