Naturalny makijaż oczu

W trosce o delikatne okolice oczu warto analizować składy i dokładnie sprawdzać co znajduje się w stosowanych przez nas produktach. Naturalne kosmetyki do makijażu przeznaczone są do nawet najbardziej wymagającej skóry oraz mogą być stosowane przez osoby noszące soczewki kontaktowe oraz przy bardzo wrażliwych oczach. Ekologiczne kosmetyki do makijażu nie powodują uczuleń i alergii, są trwałe, nie rozmazują się, pozostają na swoim miejscu przez cały dzień. Przy ich użyciu można wykonać delikatne makijaże dzienne oraz mocniejsze wieczorowe. W naszej ofercie posiadamy bezpieczne i łagodne, naturalne tusze do rzęs, naturalne kredki do oczu, ekologiczne cienie do powiek w wielu odcieniach, eyelinery, naturalne produkty do demakijażu. Produkty posiadają piękne, różnorodne kolory odpowiednie do różnych typów urody, każdy znajdzie odcień idealny dla siebie. Kosmetyki organiczneprzyjazne dla wegan, posiadają liczne certyfikaty: CCPB, NATURE, Vegan Ok oraz Nickel tested. 

Są testowane na zawartośc niklu i przebadane dermatologicznie.

 • 0 Recenzje
  Mascara pogrubiająca PuroBio wyraźnie zwiększająca objętość rzęs. Precyzyjna, specjalnie stworzona szczoteczka dokładnie pokrywa nawet najkrótsze włoski. Tusz nie rozmazuje się, utrzymuje się na rzęsach przez cały dzień.
  44,99 zł
 • 0 Recenzje
  Mascara wydłużająco - podkręcająca PuroBio posiada głęboki czarny kolor, a specjalnie wyprofilowana szczoteczka zapewnia wygodną aplikację i możliwość pomalowania nawet najkrótszych włosków.W składzie produktu znajduje się woda kwiatowa z bambusa, która pomaga wzmacniać i regenerować rzęsy.
  44,99 zł
 • 0 Recenzje
  Cień pojedynczy perłowy PuroBio o głębokim czystym pigmencie, gwarantuje trwałość i intensywność koloru przez cały dzień. Produkt zapewnia wyraźne, perłowe i świetliste wykończenie. Cień bardzo dobrze się rozprowadza, nie ściera się i nie osypuje, pozostaje na skórze przez bardzo długi czas.
  33,99 zł
 • 0 Recenzje
  Cień pojedynczy matowy PuroBio o głębokim, czystym pigmencie, gwarantuje trwałość i intensywność koloru przez cały dzień. Produkt zapewnia wyraźne, matowe wykończenie.
  33,99 zł
 • 0 Recenzje
  Kredka do oczu i brwi PuroBio KAYAL, idealna do podkreślenia i wypełnienia niezbyt gęstych lub zniszczonych brwi. Wygodna szczoteczka pozwala idealnie rozprowadzić produkt, który utrzymuje się na brwiach przez cały dzień. W ofercie mamy dostępne trzy kolory kredek, idealne do każdego typu urody.
  26,99 zł
 • 0 Recenzje
  Kredka do oczu PuroBio KAYAL idealna do zaznaczenia linii wewnętrznej oka, może być używana jako eyeliner lub rozcierana jako cień na powierzchni oka. Naturalna kredka jest bardzo wygodna w użyciu, jej konsystencja sprawia, że łatwo się rozprowadza i można nią wykonać bardzo precyzyjny makijaż.
  26,99 zł