Onlybio - kosmetyki naturalne

naturalne, ekologiczne kosmetyki onlybio

Marka Onlybio to nowy na polskim rynku producent ekologicznych, naturalnych kosmetyków do pielęgnacji ciała dla dzieci i dorosłych. Markę wyróżnia to, że jako jedna z nielicznych polskich firm posiada certyfikaty Ecocert oraz Cosmos, które charakteryzują bardzo restrykcyjne wymagania dotyczące składów oraz opakowań produktów. Kosmetyki Onlybio zostały stworzone przynajmniej w 99% ze składników pochodzenia naturalnego, a ich bazą i jednocześnie głównym składnikiem myjącym jest biosurfaktyna z rzepaku. Kosmetyki pozbawione są parabenów, sztucznych barwników, substancji SLS czy SLES. Wszystkie kosmetyki oraz środki czystości są wegańskie i biodegradowalne. Wśród produktów Onlybio znajdziemy produkty dla dzieci, zarówno dla tych do 3 roku życia jak i starszych. Łagodne żele pod prysznic Onlybio, szampony Onlybio, płyny do kąpieli Onlybio oraz delikatne pianki do mycia. Dla dorosłych dostępne są szampony do włosów suchych, normalnych lub przetłuszczających się, odżywki do włosów Onlybio, mydła, żele do mycia ciała Onlybio, produkty do oczyszczania skóry twarzy oraz specjalną serie naturalnych kosmetyków dla mężczyzn. Wszystkie dostępne produkty są przeznaczone dla wegan oraz w 100% biodegradowalne. Kosmetyki naturalne Onlybio charakteryzują także piękne, ekologiczne opakowania wykonane ze szkła.

 • 0 Recenzje
  Płyn do kąpieli dla dzieci 0-3 ONLYBIO to kosmetyk przeznaczony do codziennej pielęgnacji delikatnej skóry dziecka. Może być stosowany już od pierwszych dni życia. Łagodne składniki myjące delikatnie oczyszczają skórę oraz pomagają chronić ją przed podrażnieniami.
  34,99 zł
 • 0 Recenzje
  Pianka do mycia dla dzieci ONLYBIO to kosmetyk stworzony specjalnie z myślą o delikatnej i wrażliwej skórze dziecka. Jej głównym składnikiem myjącym jest naturalna biosurfaktyna z rzepaku, która posiada właściwości antyseptyczne.
  28,99 zł
 • 0 Recenzje
  Żel do mycia ciała dla dzieci od 0-3-go roku życia ONLYBIO to kosmetyk przeznaczony do pielęgnacji delikatnej i wrażliwej skóry dziecka już od pierwszy dni życia. Zawiera łagodne środki myjące, które delikatnie pielęgnują i nie wysuszają skóry.
  27,99 zł
 • 0 Recenzje
  Płyn do higieny intymniej ONLYBIO przeznaczony do codziennej pielęgnacji delikatnych okolic intymnych. Posiada odpowiednie Ph, dzięki czemu przywraca odpowiednią równowagę mikroflory bakteryjnej błon śluzowych.
  29,99 zł
 • 0 Recenzje
  Płyn do kąpieli nawilżanie i odżywianie ONLYBIO przeznaczony do codziennej kąpieli. Tworzy delikatną pianę oraz łagodnie oczyszcza skórę. Posiada składniki myjące o działaniu antyseptycznym i chroniącym skórę przed przesuszaniem.
  29,99 zł
 • 0 Recenzje
  Żel do mycia ciała regeneracja ONLYBIO przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry bardzo przesuszonej, potrzebującej odbudowy i regeneracji. Zawiera, aż 98,95% składników pochodzenia naturalnego.
  26,99 zł
 • 0 Recenzje
  Żel do mycia ciała nawilżanie i odżywianie ONLYBIO to kosmetyk przeznaczony do codziennego oczyszczania skóry przesuszonej, pozbawionej jędrności i potrzebującej dużej dawki składników odżywczych.
  26,99 zł
 • 0 Recenzje
  Szampon i żel 2w1 MEN regeneracja ONLYBIO to uniwersalny produkt przeznaczony zarówno do pielęgnacji ciała jak i włosów. Kosmetyk stworzony specjalnie dla mężczyzn, którzy cenią sobie minimalizm i preferują jeden produkt będący zarówno żelem pod prysznic i szamponem do włosów.
  29,99 zł
 • 2 Recenzje
  Szampon i żel 2w1 MEN pielęgnacja ONLYBIO to unikalne połączenie żelu pod prysznic i szamponu do włosów. Kosmetyk stworzony do codziennej pielęgnacji, specjalnie dla mężczyzn. Unikalne połączenie do pielęgnacji zarówno ciała jak i włosów.
  29,99 zł
 • 0 Recenzje
  Szampon włosy suche i zniszczone ONLYBIO przeznaczony do delikatnego oczyszczania włosów przesuszonych i zniszczonych oraz do wrażliwej skóry głowy. Kosmetyk zawiera biosurfaktynę z rzepaku, składnik który bardzo łagodnie myje zarówno włosy jak i skórę oraz działa antyseptycznie.
  29,99 zł
 • 0 Recenzje
  Hipoalergiczny szampon do włosów normalnych ONLYBIO przeznaczony do codziennej pielęgnacji włosów normalnych i nawet najbardziej wrażliwej skóry głowy. Produkt został stworzony przy wykorzystaniu naturalnej biosurfaktyny z rzepaku, która ma właściwości antyseptyczne.
  29,99 zł
 • 0 Recenzje
  Szampon włosy przetłuszczające się ONLYBIO przeznaczony do codziennej pielęgnacji włosów z tendencją do przetłuszczania się. Oparty na biosurfaktynie z rzepaku zawiera, aż 98,95% składników naturalnego pochodzenia.
  29,99 zł