Naturalne produkty do sprzątania Onlyeco

naturalne i organiczne kosmetyki onlyeco

Marka Onlyeco to polski producent naturalnych środków do sprzątania o bezpiecznych, prostych składach, pozbawionych szkodliwych składników. W swojej ofercie posiadają bardzo bogaty wybór ekologicznych środków czystości z bardzo dobrymi składami, gdzie minimum 99% stanowią składniki o naturalnym pochodzeniu. W produktach nie znajdziemy chloru, wybielaczy optycznych, sztucznych barwników, substancji zapachowych, formaldehydu czy parabenów. Składnikiem czyszczącym, a jednocześnie bazą produktów ONLYECO jest naturalna biosurfaktyna z rzepaku, która dokładnie czyści oraz działa antybakteryjnie. Drugi podstawowy składnik zawarty w środkach ONLYECO to gliceryna, która dokładnie oczyszcza oraz zapobiega brudzeniu się powierzchni a stosowana w naturalnych środkach do prania zmiękcza tkaniny i sprawia, że są bardzo przyjemne w dotyku. Duży wybór środków czystości pozwala znaleźć właściwie wszystko co niezbędne do posprzątania kuchni czy łazienki. Hypoalergiczne, naturalne płyny do mycia naczyń, naturalne środki do czyszczenia kuchni lub łazienki, naturalne, ekologiczne płyny do szyb i luster, a nawet naturalne płyny do prania oraz naturalne żele do czyszczenia toalet. Produkty te są bardzo łagodne, nie działają drażniąco na drogi oddechowe oraz są bezpieczne dla środowiska. Każdy środek nie zawiera żadnych składników pochodzenia zwierzęcego oraz jest w pełni biodegradowalny. Markę wyróżnia też to, że jako jedna z niewielu polskich firm posiada uznane certyfikaty Ecocert oraz Cosmos.

 • 0 Recenzje
  Płyn do mycia kuchni ONLYECO przeznaczony do czyszczenia powierzchni wykonanych z ceramiki oraz stali nierdzewnej i chromowanej. Bardzo dobrze radzi sobie z czyszczeniem blatów, piekarników czy płyt kuchennych.
  19,99 zł
 • 0 Recenzje
  Płyn do czyszczenia trudnych zabrudzeń ONLYECO to środek o specjalnej formule, stworzony do zadań specjalnych. Skutecznie usuwa zabrudzenia z tapicerek, dywanów oraz wszelkich gładkich powierzchni.
  24,99 zł
 • 0 Recenzje
  Żel do toalet ONLYECO to naturalny środek przeznaczony do czyszczenia powierzchni ceramicznych. Bardzo skutecznie usuwa, brud, kamień oraz osad i zapobiega ponownym zabrudzeniom.
  14,99 zł
 • 2 Recenzje
  Hipoalergiczny płyn do mycia naczyń ONLYECO został stworzony specjalnie z myślą o osobach o niezwykle wrażliwej i delikatnej skórze, skłonnej do alergii lub osób ze skórą atopową. Posiada aż 99,75% składników naturalnego pochodzenia.
  21,99 zł
 • 0 Recenzje
  Płyn do mycia naczyń ONLYECO to niezwykle delikatny produkt do mycia naczyń, który mogą stosować nawet osoby o bardzo wrażliwej skórze. Bardzo dokładnie usuwa wszelkie zabrudzenia i ma piękny, świeży zapach.
  21,99 zł
 • 0 Recenzje
  Płyn do podłóg ONLYECO przeznaczony do czyszczenia powierzchni wykonanych z ceramiki, drewna lub tworzyw sztucznych. Zawiera naturalną biosurfaktynę z rzepaku, która posiada silne właściwości czyszczące.
  19,99 zł
 • 0 Recenzje
  Hipoalergiczny płyn do prania ONLYECO to uniwersalny środek do prania tkanin zarówno kolorowych jak i białych. Jako środek czyszczący zastosowano naturalną biosurfaktynę z rzepaku , która dokładnie czyści oraz działa antybakteryjnie.
  34,99 zł
 • 0 Recenzje
  Płyn do prania tkanin delikatnych ONLYECO przeznaczony do prania tkanin bardzo delikatnych takich jak np. jedwab lub wełna. Jest bardzo łagodny zarówno dla tkanin jak i dla skóry naszych dłoni, nie przesusza oraz nie powoduje podrażnień.
  34,99 zł
 • 0 Recenzje
  Płyn do prania tkanin kolorowych ONLYECO przeznaczony do prania różnego rodzaju tkanin. Zawiera naturalną biosurfatyną z rzepaku, która posiada bardzo silne właściwości czyszczące i z łatwością usuwa wszelkie zabrudzenia.
  34,99 zł