Naturalne proszki i płyny do prania

Naturalne proszki i płyny do prania nie zawierają konserwantów, są przyjazne dla alergików oraz osób z bardzo wrażliwą skórą, nie powodują podrażnień skóry, gdyż nie mają w swoim składzie sztucznych dodatków zapachowych i barwiących. Pozbawione są także parabenów, SLS-ów i PEG-ów. Produkty są bezpieczne dla środowiska ponieważ ulegają całkowitej biodegradacji. Nasze naturalne proszki i płyny dokładnie usuwają wszelkie zabrudzenia, chronią kolory ubrań, nie niszczą nawet bardzo delikatnych tkanin. Oferowane przez nas produkty są bardzo delikatne, mogą być stosowane do prania rzeczy dzieci i niemowląt. Do wyboru mamy produkty bezzapachowe lub proszki i płyny o delikatnych świeżych zapachach, które są zasługą obecnych w składzie naturalnych eterycznych. Wśród naturalnych płynów do prania mamy dostępne: wersję do prania tkanin kolorowych, płyn do prania tkanin delikatnych oraz produkty hipoalergiczne, bez dodatków zapachowych, dodatkowo każdy z nich jest bardzo wydajny. Każdy znajdzie produkt odpowiedni dla siebie. Wszystkie środki do prania są biodegradowalne, bezpieczne dla środowiska, pozbawione szkodliwych, uczulających składników. Dodatkowo są przyjazne dla wegan.

 • 0 Recenzje
  Hipoalergiczny płyn do prania ONLYECO to uniwersalny środek do prania tkanin zarówno kolorowych jak i białych. Jako środek czyszczący zastosowano naturalną biosurfaktynę z rzepaku , która dokładnie czyści oraz działa antybakteryjnie.
  34,99 zł
 • 0 Recenzje
  Płyn do prania tkanin delikatnych ONLYECO przeznaczony do prania tkanin bardzo delikatnych takich jak np. jedwab lub wełna. Jest bardzo łagodny zarówno dla tkanin jak i dla skóry naszych dłoni, nie przesusza oraz nie powoduje podrażnień.
  34,99 zł
 • 0 Recenzje
  Płyn do prania tkanin kolorowych ONLYECO przeznaczony do prania różnego rodzaju tkanin. Zawiera naturalną biosurfatyną z rzepaku, która posiada bardzo silne właściwości czyszczące i z łatwością usuwa wszelkie zabrudzenia.
  34,99 zł
 • 0 Recenzje
  Żel do prania wełny i jedwabiu idealnie sprawdzi się zarówno przy praniu ręcznym jak i mechanicznym. Żel dokładnie usuwa wszelkie zabrudzenia, nie powodując blaknięcia koloru.  Zawartość mydła z oliwy z oliwek przywraca tkaniom miękkość i niezwykłą delikatność. Produkt jest tak delikatny, że nadaje się do prania ubranek dziecięcych, nie powoduje uczuleń i...
  52,99 zł