Co to są punkty Mileco?

♥ Za każde 9,99zł wydane w naszym sklepie internetowym otrzymujesz jeden punkt Mileco, który jest warty 50gr. ♥

Punkty zbierają się na Twoim koncie i w dowolnym momencie możesz przekształcić je w kod rabatowy który obniży cenę Twojego koszyka przy następnym zakupie.

Przykład: Robisz w naszym sklepie zakupy za kwotę 100zł – otrzymujesz rabat w wysokości 5zł. Nie musisz jednak realizować go od razu; przy kolejnych zakupach punkty będą odkładały się na Twoim koncie tak długo, aż nie zamienisz ich w kod rabatowy – w ten sposób możesz uzbierać pulę punktów, która pozwoli Ci nawet na bezpłatne zamówienie! :)

Jak wykorzystać zebrane punkty? Trzy proste kroki :)

1. Zaloguj się na swoje konto Mileco i wybierz „Moje punkty Mileco”:

moje punkty mileco

2. Na ekranie pojawi się lista punktów zgromadzonych na Twoim koncie. Wybierz „Przekształć moje punkty na kod rabatowy”:

przekształc punkty mileco

3. Poniżej pojawi się kod oraz szczegóły rabatu, wklej go w polu „kod rabatowy” podczas realizacji Twojego kolejnego zamówienia. Zniżka naliczy się automatycznie!

Kod rabatowy za punkty mileco

W razie jakichkolwiek wątpliwości lub problemów z realizacją kodów nie wahaj się do nas napisać lub zadzwonić :) Możesz napisać maila - kontakt@mileco.pl, skorzystać z czatu u dołu strony lub zadzwonić na nasz numer: 576 222 578.

< Strona Główna