Naturalne świece zapachowe

Naturalne, w pełni ekologiczne świece zapachowe stworzone na bazie wosku sojowego oraz naturalnych olejków eterycznych. Produkty pozbawione są szkodliwych substancji barwiących oraz zapachowych. Wosk sojowy zastosowany przy wykonaniu świeć jest w pełni ekologiczny, a olejki eteryczne pochodzą z certyfikowanych upraw. Podczas spalania świece nie wydzielają toksycznych substancji, mogą być stosowane przez alergików oraz palone w pomieszczeniach, w których przebywają dzieci. W asortymencie posiadamy szeroki wybór naturalnych świec o bardzo zróżnicowanych kompozycjach zapachowych. Każdy znajdzie zapach odpowiedni dla siebie. Posiadamy ciekawe propozycje dla osób lubiących zarówno naturalne, leśne aromaty jak i wielbicieli zapachów ziołowych takich jak lawenda. Nie brakuje odświeżających cytrusowych aromatów i zapachów bardzo słodkich takich jak kakao czy wanilia. Każda naturalne świeca zapachowa, wytwarzana jest ręcznie, zamknięta z szklanym, eleganckim opakowaniu. Świece nie tylko cieszą pięknym zapachem, ale także stanowią ciekawy element dekoracyjny. Naturalna świeca sojowa to świetny pomysł na prezent dla osoby ceniącej sobie naturalne, wyjątkowe zapachy.

 • 1 Recenzje
  Świeca sojowa Zimowy Las Hagi to ekologiczny produkt stworzony na bazie wosku sojowego oraz naturalnych olejków eterycznych. Jest w 100% wegańska, nie testowana na zwierzętach.
  39,99 zł
 • 0 Recenzje
  Świeca sojowa Korzenna Pomarańcza Hagi stworzona na bazie wosku sojowego z dodatkiem starannie dobranych i połączonych naturalnych olejków eterycznych. Świeca została stworzona bez użycia składników pochodzenie zwierzęcego, nie jest także testowana na zwierzętach.
  39,99 zł
 • 0 Recenzje
  Świeca sojowa Upalne Lato Hagi wytworzona przy użyciu wosku sojowego oraz naturalnych olejków eterycznych o wyrazistym, głębokim zapachu. Świeca jest produktem w 100 % wegańskim, nie testowanym na zwierzętach. W przeciwieństwie do zwykłych świec podczas palenia nie wydziela toksycznych substancji.
  39,99 zł
 • 0 Recenzje
  Świeca sojowa Tajemnicza Lawenda Hagi stworzona na bazie ekologicznego wosku sojowego z dodatkiem aromatycznych olejków eterycznych. Świeca to produkt w 100% wegański, nie testowany na zwierzętach. Czas palenia się świecy to około 50 godzin.
  39,99 zł
 • 0 Recenzje
  Świeca sojowa Słodka Wanilia Hagi stworzona na bazie wosku sojowego oraz specjalnie dobranej kompozycji olejków eterycznych. Produkt został wykonany bez użycia składników pochodzenia zwierzęcego, jest w 100% wegański, nie testowany na zwierzętach.
  39,99 zł
 • 0 Recenzje
  Świeca sojowa Wakacje na Bali Hagi stworzona przy wykorzystaniu naturalnych olejków eterycznych oraz wosku sojowego. Świeca jest pozbawiona wosku pszczelego oraz innych składników pochodzenia zwierzęcego, nie testowana na zwierzętach.
  39,99 zł
 • 0 Recenzje
  Świeca sojowa Orient Express Hagi stworzona na bazie wosku sojowego oraz olejków eterycznych. Produkt posiada zmysłowy, orientalny zapach. Do stworzenia produktu nie wykorzystano żadnych składników pochodzenia zwierzęcego, świeca jest w 100% wegańska, nie testowana na zwierzętach.
  39,99 zł
 • 0 Recenzje
  Masło kakaowe nierafinowane Cztery Szpaki przeznaczone do codziennej pielęgnacji każdego typu skóry. Może być używane zarówno do twarzy, ciała jak i do włosów jako odżywczy produkt zapewniający odpowiedni poziom nawilżenia.
  37,99 zł