Naturalne świece zapachowe

Naturalne, w pełni ekologiczne świece zapachowe stworzone na bazie wosku sojowego oraz naturalnych olejków eterycznych. Produkty pozbawione są szkodliwych substancji barwiących oraz zapachowych. Wosk sojowy zastosowany przy wykonaniu świeć jest w pełni ekologiczny, a olejki eteryczne pochodzą z certyfikowanych upraw. Podczas spalania świece nie wydzielają toksycznych substancji, mogą być stosowane przez alergików oraz palone w pomieszczeniach, w których przebywają dzieci. W asortymencie posiadamy szeroki wybór naturalnych świec o bardzo zróżnicowanych kompozycjach zapachowych. Każdy znajdzie zapach odpowiedni dla siebie. Posiadamy ciekawe propozycje dla osób lubiących zarówno naturalne, leśne aromaty jak i wielbicieli zapachów ziołowych takich jak lawenda. Nie brakuje odświeżających cytrusowych aromatów i zapachów bardzo słodkich takich jak kakao czy wanilia. Każda naturalne świeca zapachowa, wytwarzana jest ręcznie, zamknięta z szklanym, eleganckim opakowaniu. Świece nie tylko cieszą pięknym zapachem, ale także stanowią ciekawy element dekoracyjny. Naturalna świeca sojowa to świetny pomysł na prezent dla osoby ceniącej sobie naturalne, wyjątkowe zapachy.

 • Naturalna, ekologiczna świeca stworzona na bazie wosku sojowego z dodatkiem starannie dobranych i połączonych naturalnych olejków eterycznych. Świeca została stworzona bez użycia składników pochodzenie zwierzęcego, nie jest także testowana na zwierzętach.
  39,99 zł
 • Naturalna ekologiczna świeca wytworzona przy użyciu wosku sojowego oraz naturalnych olejków eterycznych o wyrazistym, głębokim zapachu. Świeca jest produktem w 100 % wegańskim, nie testowanym na zwierzętach. W przeciwieństwie do zwykłych świec podczas palenia nie wydziela toksycznych substancji.
  39,99 zł
 • Naturalna świeca sojowa stworzona na bazie ekologicznego wosku sojowego z dodatkiem aromatycznych olejków eterycznych. Świeca to produkt w 100% wegański, nie testowany na zwierzętach. Czas palenia się świecy to około 50 godzin.
  39,99 zł
 • Naturalna, ekologiczna świeca stworzona na bazie wosku sojowego oraz specjalnie dobranej kompozycji olejków eterycznych. Produkt został wykonany bez użycia składników pochodzenia zwierzęcego, jest w 100% wegański, nie testowany na zwierzętach.
  39,99 zł
 • Naturalna świeca stworzona przy wykorzystaniu naturalnych olejków eterycznych oraz wosku sojowego. Świeca jest pozbawiona wosku pszczelego oraz innych składników pochodzenia zwierzęcego, nie testowana na zwierzętach.
  39,99 zł
 • Naturalna świeca stworzona na bazie wosku sojowego oraz olejków eterycznych. Produkt posiada zmysłowy, orientalny zapach. Do stworzenia produktu nie wykorzystano żadnych składników pochodzenia zwierzęcego, świeca jest w 100% wegańska, nie testowana na zwierzętach.
  39,99 zł
 • Naturalne masło kakaowe nierafinowane przeznaczone do codziennej pielęgnacji każdego typu skóry. Może być używane zarówno do twarzy, ciała jak i do włosów jako odżywczy produkt zapewniający odpowiedni poziom nawilżenia.
  37,99 zł