Naturalne świece sojowe Vera Young

naturalne świece vera young

Marka Vera Young to nowy na polskim rynku producent wysokiej jakości świec na bazie ekologicznego wosku sojowego. Naturalne świece wyróżniają się ciekawymi kompozycjami zapachowymi. Znajdziemy tu zapachy bardziej delikatne kwiatowe z dodatkiem nut owocowych oraz cięższe, intensywne z orientalnymi dodatkami takimi jak drzewo sandałowe, kardamon czy piżmo. W środku świecy zatopiono drewniany knot, który sprawia, ze świeca pali się równym płomieniem i równomiernie topi wosk na jej powierzchni, zapobiegając tworzeniu się wgłębień i nierówności. Naturalne świece sojowe zamknięte zostały w eleganckich szklanych opakowaniach przez co wspaniale sprawdzają się jako element dekoracyjny, który świetnie pasuje do każdego wnętrza. Producent stworzył dwie unikalne serie Splendid oraz Bliss, z których każda charakteryzuje się oryginalnymi połączeniami zapachowymi i ma inne szklane opakowanie zamknięte drewnianym wieczkiem. Wybór zapachów jest ogromny, a oferta ciągle się powiększa dlatego na pewno każdy znajdzie zapach idealny dla siebie.

 • 0 Recenzje
  Świeca zapachowa sojowa Bliss Sweet Bay&Berries Vera Young to unikalna kompozycja kwiatowo-owocowa z wyczuwalna nutą liścia laurowego. Idealna propozycja dla osób, które lubią mocne świeże i pobudzające zapachy. Świeca jest wytwarzana ręcznie z naturalnego wosku sojowego.
  119,99 zł
 • 0 Recenzje
  Świeca zapachowa sojowa Bliss Vetiver Vera Young wytwarzana ręcznie, przy użyciu naturalnego wosku sojowego i owocowo- kwiatowych olejków zapachowych. Zamknięta w szklanym słoiku, który po zużyciu świecy może być ponownie wykorzystany np. jako pojemnik do przechowywania biżuterii.
  119,99 zł
 • 0 Recenzje
  Świeca zapachowa sojowa Bliss Peony& Blush Suede Vera Young stworzona na bazie wosku sojowego oraz olejków zapachowych. Wytwarzana ręcznie świeca to idealny pomysł na prezent dla bliskiej osoby.
  119,99 zł
 • 0 Recenzje
  Świeca zapachowa sojowa Bliss Mimosa&Cardamon Vera Young wytwarzana ręcznie, przy wykorzystaniu naturalnego wosku sojowego oraz wysokiej jakości olejków zapachowych, zamknięta w szklanym, eleganckim opakowaniu.
  119,99 zł
 • 0 Recenzje
  Świeca zapachowa sojowa Bliss Blackcurrant&Tuberose Vera Young to naturalne, bezpieczna alternatywa dla tradycyjnych świec parafinowych. Naturalna świeca wytwarzana jest ręcznie z wysokiej jakości wosku sojowego i olejków zapachowych.
  119,99 zł
 • 0 Recenzje
  Świeca zapachowa sojowa Bliss Arboretum Vera Young stworzona na bazie wysokiej jakości olejków zapachowych połączonych z naturalnym woskiem sojowym. Świeca nie tylko pięknie pachnie, ale jest też świetnym elementem dekoracyjnym do każdego wnętrza.
  119,99 zł