Your browser is out of date!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Try Firefox or Chrome!

Wibratory – jakie wybrać? Przyjemność w zasięgu ręki!

Wibratory to akcesoria erotyczne, po które chętnie sięgają zarówno kobiety, jak i pary. Są wielofunkcyjne, ukierunkowane na stymulację stref erogennych. Mogą stanowić doskonały dodatek do zmysłowych igraszek jako urozmaicenie i przełamanie rutyny, która czasem może wkraść się do łóżka. Możemy im przypisywać różne zalety, ale nie zastąpią bliskości partnera, mogą służyć do budowania napięcia, dodać pikanterii podczas wspólnych nocy, ale przede wszystkim pozwalają osiągnąć orgazm w pojedynkę i zapewnić przyjemne doznania.

Wibratory – pozytywne wibracje

Wibratory cieszą się ogromnym powodzeniem od wielu lat. Raczej nie stanowią już tematu tabu, choć w pewnych kręgach nadal mogą budzić zakłopotanie. Są z nami od wielu dekad, jednak w ostatnich latach na rynku zabawek erotycznych pojawiło się mnóstwo producentów, którzy oferują perfekcyjnie zaprojektowane, z najwyższej jakości materiałów wibratory dla kobiet, dostępne w przeróżnych kształtach i rozmiarach. Nowoczesne wibratory wykonane są z hipoalergicznego silikonu i tworzywa ABS. Są miłe w dotyku i błyskawicznie dostosowują się do temperatury ciała. Precyzyjnie skonstruowane oferują wiele poziomów wibracji, w różnym tempie i mocy. Można je sterować ręcznie, aplikacją, a nawet bezdotykowo, jeżeli mowa o masażerach powietrznych.

Przyjemność można osiągnąć w różny sposób. Jeżeli masz ochotę wypróbować fale, drgania i wibracje, jakie zapewnia wibrator, możesz sprawić sobie taki prezent i dać się ponieść fantazji, bo tutaj znajdziesz wibratory dla kobiet.

Bogaty wybór tych akcesoriów o różnych możliwościach zapewnienia fal rozkoszy sprawia, że czasem trudno jest się zdecydować na odpowiedni produkt. Jakie modele cieszą się największą popularnością? Na co zwrócić uwagę podczas zakupów? Zrobiliśmy rozeznanie na rynku i spieszymy z odpowiedzią.

Wibratory, masażery, stymulatory – jakie wybrać?

Do dyspozycji mamy wibratory wielofunkcyjne, które oferują dziesiątki możliwości zastosowań. Czym się charakteryzują? Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby dostarczać przyjemność na wiele sposobów. Świetnie sprawdzą się jako element gry wstępnej dla par, ale również jako gadżet do zabaw solo. Służą do stymulacji wielu stref erogennych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn.

Masażery powietrzne to jedna z nowinek na rynku. Działają na zasadzie strumienia powietrza, które falując i drgając, daje rozkoszne uczucie ssania. Do najchętniej wybieranych modeli należy słynny pingwinek.

Nie mogło zabraknąć klasycznych wibratorów o prostym kształcie lub lekko zakrzywionej główce, które służą do stymulacji wewnętrznej. To nadal najczęściej wybierane gadżety dla kobiet, choć w ostatnich latach mogą oddać podium innemu modelowi, a mianowicie króliczkowi.

Czym jest króliczek? To wibrator do masażu łechtaczki, który oprócz głównego trzonu posiada mniejszy element, który służy do stymulacji łechtaczkowej. Wizualnie prezentuje się ciekawie. Oferuje wiele trybów pulsacji, które można z łatwością dostosować do swoich potrzeb.

Nowym pomysłem są również masażery pod bieliznę, miniwibratory, masażery osobiste dla kobiet, które są tak małe, że producenci zapewniają, że można ich używać wszędzie tam, gdzie mamy ochotę.

Podczas przeglądania ofert wibratorów, zwróć uwagę na to, jakie oferują tryby pulsacji, czy są wodoodporne, z jakie tworzywa są wykonane. Istotne jest również to, czy sposób włączania jest wygodny, czy można sterować je aplikacją, czy są na baterie, a może wymagają ładowania.

Decydując się na zakup zabawki erotycznej, wybieraj tylko renomowane marki, które posiadają doświadczenie w branży i oferują certyfikowane produkty. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że akcesoria będą wykonane z bezpiecznych materiałów. Wysokiej klasy akcesoria zachwycają designem, różnorodnością i innowacjami technologicznymi.

Współczesne wibratory to ciche i dyskretne urządzenia, których tak niewiele łączy ze swoimi prototypami z początku wieku, że w zasadzie można mówić o rewolucji na tym polu. Swoim kształtem, wyglądem i możliwościami technologicznymi nowoczesne wibratory zapoczątkowały całkiem nową gamę przedmiotów.

Figle i psoty mogą mieć wiele wymiarów, nie ograniczaj swojej wyobraźni i poznaj nowe horyzonty swojej seksualności.