Naturalne żele do higieny intymnej

Skóra okolic intymnych wymaga szczególnej pielęgnacji. Miejsca te są bardziej narażone na podrażnienia i infekcje niż reszta całego ciała. Aby tego uniknąć warto stosować delikatne, naturalne żele do higieny intymnej o odpowiednim pH, które nie przesuszają skóry i delikatnie ją pielęgnują. Produkty te dokładnie oczyszczają, łagodzą podrażnienia, chronią przed powstawaniem infekcji poprzez utrzymywanie odpowiedniego pH skóry. Nasze naturalne żele do higieny intymnej delikatnie pielęgnują,  pozwalają czuć się czysto i świeżo przez bardzo długi czas. Zawierają tylko łagodne środki myjące, proste składy są oparte na naturalnych wyciągach i ekstraktach z ziół i kwiatów. Zawierają łagodzącą alantoinę i panthenol. Produkty dokładnie oczyszczają skórę, nie powodując jej przesuszenia.

 • 0 Recenzje
  Płyn do higieny intymniej ONLYBIO przeznaczony do codziennej pielęgnacji delikatnych okolic intymnych. Posiada odpowiednie Ph, dzięki czemu przywraca odpowiednią równowagę mikroflory bakteryjnej błon śluzowych.
  29,99 zł
 • 0 Recenzje
  Żel ziołowy łagodny do higieny intymnej Fitomed przeznaczony do codziennej pielęgnacji okolic intymnych. Produkt jest bardzo delikatny, dokładnie oczyszcza skórę, nie powodując podrażnień. Dodatkowo dzięki zawartości naturalnych, łagodnych składników pozwala utrzymać prawidłowy poziom pH skóry.
  13,99 zł
 • 0 Recenzje
  Delikatny, hipoalergiczny łagodny żel do higieny intymnej Sylveco przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji. Produkt dokładnie oczyszcza skórę, jednocześnie delikatnie ją pielęgnując.
  16,99 zł
 • 0 Recenzje
  Żel do higieny intymnej Biolaven o właściwościach odświeżająco - ochronnych to niezbędny element w codziennej pielęgnacji. Żel zawiera w sowim składzie olejek lawendowy oraz naturalny olej z pestek winogron.
  16,99 zł