Naturalne żele i płyny do kąpieli

Delikatna i wrażliwa skóra dziecka wymaga specjalnej pielęgnacji. Warto zwrócić szczególną uwagę na to jakie produkty do kąpieli dostępne są na rynku. Nasze naturalne żele i płyny do kąpieli są idealnym wyborem ponieważ delikatnie i skutecznie oczyszczają nawet najbardziej wrażliwą skórę, nie powodują reakcji alergicznych i podrażnień. Zawarte w ekologicznych żelach i płynach ekstrakty roślinne lekko natłuszczają skórę, pozostawiając na niej delikatną warstwę ochronną, która zabezpiecza skórę przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych. Produkty są hipoalergiczne, można je stosowań już od pierwszych dni życia. Kosmetyki pozbawione są szkodliwych parabenów, silikonów, sztucznych substancji zapachowych i barwników. Posiadają bardzo delikatne substancje myjące, które delikatnie oczyszczają skórę, nie powodując jej przesuszenia.

  • Naturalne delikatne mydło z lanoliną przeznaczone do pielęgnacji nawet najbardziej wrażliwej skóry. Może być stosowane nawet u bardzo małych dzieci. Mydło wytwarzane jest ręcznie, w jego skład wchodzą naturalne masła i oleje roślinne oraz dobroczynna dla skóry lanolina.
    17,99 zł
  • Hypoalergiczny kremowy szampon i płyn do kąpieli przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji dzieci i niemowląt. Zawiera delikatne środki myjące, które dokładnie oczyszczają skórę jednocześnie nie powodując żadnych podrażnień.
    21,99 zł