Naturalne żele i płyny do kąpieli

Delikatna i wrażliwa skóra dziecka wymaga specjalnej pielęgnacji. Warto zwrócić szczególną uwagę na to jakich produktów używamy do jej pielęgnacji, aby uniknąć podrażnień i reakcji alergicznych. Warto zwrócić szczególną uwagę na składy kosmetyków i unikać tych, które zawierają parabeny, SLS, SLES, PEG-i, sztuczne barwniki czy dodatki syntetycznych kompozycji zapachowych. Oferowane przez nas naturalne żele i płyny do kąpieli są idealnym wyborem ponieważ delikatnie i skutecznie oczyszczają nawet najbardziej wrażliwą skórę, nie powodują reakcji alergicznych i podrażnień. Zawarte w ekologicznych żelach i płynach ekstrakty roślinne łagodnie pielęgnują, a naturalne oleje lekko natłuszczają skórę, pozostawiając na niej delikatną warstwę ochronną, która zabezpiecza ją przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych. Wiele z nich zawiera dodatki takie jak alantoina czy panthenol, które pomagają regenerować uszkodzona skórę. Produkty są hipoalergiczne, można je stosować już od pierwszych dni życia. Kosmetyki pozbawione są szkodliwych parabenów, silikonów, sztucznych substancji zapachowych i barwników. Posiadają bardzo delikatne substancje myjące, które łagodnie oczyszczają skórę, nie powodując jej przesuszenia. Mogą być stosowane przez alergików oraz osoby z atopowym zapaleniem skóry.

 • 0 Recenzje
  Płyn do kąpieli dla dzieci 0-3 ONLYBIO to kosmetyk przeznaczony do codziennej pielęgnacji delikatnej skóry dziecka. Może być stosowany już od pierwszych dni życia. Łagodne składniki myjące delikatnie oczyszczają skórę oraz pomagają chronić ją przed podrażnieniami.
  34,99 zł
 • 0 Recenzje
  Pianka do mycia dla dzieci ONLYBIO to kosmetyk stworzony specjalnie z myślą o delikatnej i wrażliwej skórze dziecka. Jej głównym składnikiem myjącym jest naturalna biosurfaktyna z rzepaku, która posiada właściwości antyseptyczne.
  28,99 zł
 • 0 Recenzje
  Żel do mycia ciała dla dzieci od 0-3-go roku życia ONLYBIO to kosmetyk przeznaczony do pielęgnacji delikatnej i wrażliwej skóry dziecka już od pierwszy dni życia. Zawiera łagodne środki myjące, które delikatnie pielęgnują i nie wysuszają skóry.
  27,99 zł
 • 0 Recenzje
  Delikatne mydło miś z lanoliną Cztery Szpaki przeznaczone do pielęgnacji nawet najbardziej wrażliwej skóry. Może być stosowane nawet u bardzo małych dzieci.
  17,99 zł
 • 0 Recenzje
  Hypoalergiczny kremowy szampon i płyn do kąpieli Sylveco przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji dzieci i niemowląt. Zawiera delikatne środki myjące, które dokładnie oczyszczają skórę jednocześnie nie powodując żadnych podrażnień.
  21,99 zł