Naturalne żele i płyny do kąpieli

Delikatna i wrażliwa skóra dziecka wymaga specjalnej pielęgnacji. Warto zwrócić szczególną uwagę na to jakie produkty do kąpieli dostępne są na rynku. Nasze naturalne żele i płyny do kąpieli są idealnym wyborem ponieważ delikatnie i skutecznie oczyszczają nawet najbardziej wrażliwą skórę, nie powodują reakcji alergicznych i podrażnień. Zawarte w ekologicznych żelach i płynach ekstrakty roślinne lekko natłuszczają skórę, pozostawiając na niej delikatną warstwę ochronną, która zabezpiecza skórę przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych. Produkty są hipoalergiczne, można je stosowań już od pierwszych dni życia. Kosmetyki pozbawione są szkodliwych parabenów, silikonów, sztucznych substancji zapachowych i barwników. Posiadają bardzo delikatne substancje myjące, które delikatnie oczyszczają skórę, nie powodując jej przesuszenia.

 • 0 Recenzje
  Płyn do kąpieli dla dzieci 0-3 ONLYBIO to kosmetyk przeznaczony do codziennej pielęgnacji delikatnej skóry dziecka. Może być stosowany już od pierwszych dni życia. Łagodne składniki myjące delikatnie oczyszczają skórę oraz pomagają chronić ją przed podrażnieniami.
  34,99 zł
 • 0 Recenzje
  Pianka do mycia dla dzieci ONLYBIO to kosmetyk stworzony specjalnie z myślą o delikatnej i wrażliwej skórze dziecka. Jej głównym składnikiem myjącym jest naturalna biosurfaktyna z rzepaku, która posiada właściwości antyseptyczne.
  28,99 zł
 • 0 Recenzje
  Żel do mycia ciała dla dzieci od 0-3-go roku życia ONLYBIO to kosmetyk przeznaczony do pielęgnacji delikatnej i wrażliwej skóry dziecka już od pierwszy dni życia. Zawiera łagodne środki myjące, które delikatnie pielęgnują i nie wysuszają skóry.
  27,99 zł
 • 0 Recenzje
  Delikatne mydło miś z lanoliną Cztery Szpaki przeznaczone do pielęgnacji nawet najbardziej wrażliwej skóry. Może być stosowane nawet u bardzo małych dzieci.
  17,99 zł
 • 0 Recenzje
  Hypoalergiczny kremowy szampon i płyn do kąpieli Sylveco przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji dzieci i niemowląt. Zawiera delikatne środki myjące, które dokładnie oczyszczają skórę jednocześnie nie powodując żadnych podrażnień.
  21,99 zł