Zielko - kosmetyki naturalne

naturalne kosmetyki zielko logo

Zielko to nowa na polskim rynku marka naturalnych środków do sprzątania. Linia została stworzona przez znanego producenta Syleco, a w jej skład wchodzi 7 produktów do sprzątania kuchni, łazienki oraz całego mieszkania. Wszystkie produkty mają naturalne, proste składy, a składnikiem aktywnie działającym jest kwasek cytrynowy. W składzie naturalnych środków do sprzątania nie znajdziemy, chloru, wybielaczy optycznych oraz żadnych innych substancji drażniących oczy i drogi oddechowe. Produkty wyróżniają się pięknymi owocowymi zapachami, które pozostawiają w pomieszczeniach zapach czystości i świeżości. Wśród produktów możemy znaleźć: płyn uniwersalny, idealny do czyszczenia wszystkich powierzchni w każdym pomieszczeniu, płyn do łazienki w sam raz do czyszczenia kabin, armatury łazienkowej oraz płytek, płyn do kuchni o zapachu słodkiego mango, który pomoże usunąć nawet najtrudniejsze zabrudzenia w tym trudno zmywalny tłuszcz, pasta czyszcząca, która błyskawicznie usuwa przypalenia z naczyń, piekarnika i garnków, wybiela plamy na ubraniach i czyści armaturę łazienkową, uniwersalny środek do sprzątania całego mieszkania. Naturalne środki dokładnie usuwają wszelkie zabrudzenia, nie pozostawiając smug i zacieków. Wszystko to przy użyciu naturalnych składników takich jak kwasek cytrynowy i soda oczyszczona.

 • Nowe

  0 Recenzje
  Płyn do kuchni Zielko przeznaczony do czyszczenia kuchenek, piekarników, zlewów, kuchenek mikrofalowych, blatów oraz różnych innych powierzchni kuchennych. 
  14,99 zł
 • Nowe

  0 Recenzje
  Płyn do łazienki Zielko przeznaczony do czyszczenia armatury łazienkowej, płytek oraz kabin prysznicowych. Błyskawicznie usuwa wszelkie zabrudzenia w tym np. kamień oraz różnego rodzaju osady.  
  14,99 zł